IDA SPA

Huzur, yenilenme ve fitness için Ida Spa!

Hem bedeninize hem ruhunuza hitap eden Ida Spa’da sunulan rahatlatıcı masajlar, hamam ve sauna keyfi ile vücudunuzu stresten ve şehrin yorgunluğundan arındırarak rahatlayacaksınız. Doğa ile lüksün birleştiği Assos Ida Costa Hotel’de, Ida Spa cildinize taze ve sağlıklı bir görünüm, vücudunuza enerji ve zindelik kazandırırken, ruhunuza dinginlik ve huzur verecek.

Yüzyıllar öncesine dayanan, Türk kültüründe önemli bir yere sahip olan Hamam hizmeti ile Ida Spa,Assos’ta bedeninizi ve ruhunuzu şımartacak eşsiz bir deneyim sunuyor. Banyo yaparak veya uzanarak saf ve beyaz mekanın güzelliğine kendinizi birakin; rahatlamanın keyfini çıkarın!

assos idacosta hotel spa assos idacosta hotel spa assos idacosta hotel spa assos idacosta hotel spa assos idacosta hotel spa assos idacosta hotel spa assos idacosta hotel spa assos idacosta hotel spa assos idacosta hotel spa assos idacosta hotel spa assos idacosta hotel spa assos idacosta hotel spa assos idacosta hotel spa assos idacosta hotel spa assos idacosta hotel spa assos idacosta hotel spa assos idacosta hotel spa